Borsa Haberleri

Cathie Wood da Reddit Trenine Atladı

Mart 22, 2024 • 1 dakika okuma süresi
Cathie Wood da Reddit Trenine Atladı

İnovatif ve yeni nesil teknoloji şirketlerine olan ilgisiyle bilinen Cathie Wood, görünüşe göre Reddit’in (RDDT) halka arz coşkusuna kapılan isimlerden biri. 

Wood, ARK New Generation ETF’i üzerinden 5.914 adet, ARK Fintech Innovation ETF’i üzerinden de 4.068 adet olmak üzere 10 bine yakın Reddit hissesi satın aldı. 

Reddit’in halka arzı 2024 yılında ABD borsalarında gerçekleşen en büyük dördüncü halka arz olurken, son on yılın en yavaş iki yılının ardından ilk kez gerçekleşen hisse satışlarındaki canlanmaya da katkıda bulundu. 

Midas'ın Kulakları Baner

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Yahoo Finance

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

Düşük İşlem Ücreti