Borsa Haberleri

Büyüme Trendleri ile Öne Çıkan Hisseler: Snowflake ve Twilio

Ocak 18, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Büyüme Trendleri ile Öne Çıkan Hisseler: Snowflake ve Twilio

Analistlere göre yakın zamanda büyüme trendleri ile öne çıkan Snowflake (SNOW) ve Twilio (TWLO) hisseleri salı gününü yükselişle kapadı.

● Yatırım kurumu Canaccord Genuity’nin açıklamalarda bulunarak Snowflake (SNOW)’in veri tabanı ve veri ambarı pazarlarındaki konsolidasyondan fayda sağlama açısından “iyi konumda” olduğunu bildirmesinin ardından veri ambarı şirketinin hisseleri yaklaşık 4% yükseldi.

● MongoDB (MDB), Datadog (DDOG) ve Splunk (SPLK) konsolidasyon trendinden kazançlı çıkması beklenen diğer şirketler arasında.

● Crane; Snowflake (SNOW), MongoDB (MDB) ve Datadog (DDOG)’un “marjinal düzeyde artan ters rüzgarlar” ile karşı karşıya kalabileceğini ve genel bulut harcamalarını yeniden gözden geçirdiğini kaydetti.

● Yatırım şirketi Piper Sandler’ın Twilio (TWLO) için gelir artışı sinyali veren olumlu trendler gördüğünü ve bu trendlerin “pozitif yönde güçlü bir ivme” oluşturduğunu açıklamasının ardından TWLO hisseleri 2,8% değer kazandı.

Büyüme Trendleri ile Öne Çıkan Hisseler: Snowflake ve Twilio

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu içerik hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti