Temettü İncelemeleri

Büyüme Hisseleri mi? Yoksa Temettü Hisseleri mi?

April 14, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Büyüme Hisseleri mi? Yoksa Temettü Hisseleri mi?

Genetik mühendisliği, sürücüsüz araçlar, uzay teknolojisi, robotik… Geçmişte bilim kurgu sayılan pek çok teknoloji artık günümüzün gerçekliği haline geldi. 

Tam da bu yüzden Uygulama İçi Analiz serimizin yeni bölümünde “Geleceğin Teknoloji Hisseleri” listemize yakından baktık.

Peşinen söyleyelim; bu liste, geleceğin dünyasını hayal edebilen vizyonerler ve uzun vadeli hiper büyüme yatırımı yapmak isteyenler için hazırlandı.

Peki, “Daha sağlam adımlar atmak isteyenler için bir listeniz yok mu?” diyorsan, elbette var!

Son 25 yılda temettüsünü istisnasız her sene artırmayı başarmış “Temettü Artistokratları” listesi ve her ay maaş gibi temettü veren “Maaş Gibi Temettü Veren Hisseler Listesi” tam da senin için hazırlandı.

Büyüme Hisseleri mi? Yoksa Temettü Hisseleri mi?

Bu içerik, içeriğin yayınlandığı günkü veriler baz alınarak hazırlanmıştır. İçerikte geçen hedef fiyat tahminleri, uzman ve analist yorumları bu içeriğin yayınlandığı tarihte geçerlidir. Bu tahmin ve yorumlar zaman içinde değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.
Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı