Aradığın Hisse Midas Uygulamasında!

Şimdi Midas uygulamasını indir; Amerikan borsalarındaki dünyaca ünlü şirketlere yatırım yapmaya hemen başla.

Ayrıca şirket hisselerine dair tüm fiyat hareketlerini takip edebilir, şirketlere ait finansal haberler ve temettü ödemeleri gibi tüm bilgileri kolayca inceleyebilirsin.

Neden Midas?

Ücretsiz Canlı Veri

Canlı piyasa verilerine anlık ve ücretsiz erişim imkanı Türkiye’de ilk defa Midas’ta!

Amerikan Hisseleri

Apple, Tesla, Amazon gibi dünyaca ünlü şirketlere güvenle yatırım yapabilirsin. SPK Lisanslı Midas’la 1,5 dolar ile yatırım yolculuğuna başlayabilirsin.

$500.000 Hesap Güvencesi

Yatırımlarının güvenliği her şeyden önemli! Bu sebeple Amerikan yatırım hesabına $500.000’a kadar SIPC hesap güvencesi sağlanmaktadır.

Borsa İstanbul (BIST)

Çok yakında; Turkcell, Aselsan, Türk Hava Yolları gibi sevdiğin Türk şirketlerine de Midas’la yatırım yapabileceksin.

Güncel Finansal Haberler ve İçerikler

Kaçırmak istemeyeceğin güncel finansal haberleri her gün senin için derliyoruz.

Parça Hisse

Bir hisseyi parçalara bölüp bütçene uygun miktarda almanı sağlayan “Parça Hisse” özelliği Türkiye’de ilk defa Midas’ta.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklına Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Midas'a Neden Güvenmeliyim?

Midas, resmi adıyla Midas Menkul Değerler A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yetkilendirilen ve denetlenen bir aracı kurumdur. Aynı bankalarda olduğu gibi, biz de düzenli olarak denetlenen ve belli regülasyonlar çerçevesinde hareket eden bir finansal kuruluşuz.

Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışı için 5 dakikanı ayırman yeterli! Hesap açılış sürecini tamamladığında bize ileteceğin bir adrese kurye ile Hesap Açılış Sözleşmeni ileteceğiz.

Midas ile NASDAQ ve New York Stock Exchange üzerindeki paylara yatırım yapabilirsin. Amerikan Borsalarındaki hisse senedi ve diğer yatırım araçlarına ulaşabilirsin. Borsa İstanbul ile de ileride tüm Türk hisse senetlerine ve borsa yatırım fonlarına (BYF) erişim sağlayabileceksin.