Aradığın Hisse Midas Yatırım Hesabında!

Şimdi Midas uygulamasını indir; Amerikan borsalarındaki ve Borsa İstanbul’daki şirketlere yatırım yapmaya hemen başla.

Ayrıca şirket hisselerine dair tüm fiyat hareketlerini takip edebilir, şirketlere ait finansal haberler ve temettü ödemeleri gibi tüm bilgileri kolayca inceleyebilirsin.

Neden Midas?

Ücretsiz Canlı Veri

Canlı piyasa verilerine anlık ve ücretsiz erişim imkanı Türkiye’de ilk defa Midas’ta!

Amerikan Hisseleri

Apple, Tesla, Amazon gibi dünyaca ünlü şirketlere Midas yatırım hesabı ile güvenle yatırım yapabilirsin. SPK Lisanslı Midas’la 1,5 dolar ile yatırım yolculuğuna başlayabilirsin.

$500.000 Hesap Güvencesi

Yatırımlarının güvenliği her şeyden önemli! Bu sebeple Amerikan yatırım hesabına $500.000’a kadar SIPC hesap güvencesi sağlanmaktadır.

Borsa İstanbul (BIST)

Borsa İstanbul’da işlem gören Turkcell, Aselsan, Türk Hava Yolları gibi sevdiğin Türk şirketlerine Midas yatırım hesabı ile dilediğin gibi yatırım yapabilirsin!

 

Güncel Finansal Haberler ve İçerikler

Kaçırmak istemeyeceğin güncel finansal haberleri her gün senin için derliyoruz.

Parça Hisse

Bir hisseyi parçalara bölüp bütçene uygun miktarda almanı sağlayan “Parça Hisse” özelliği Türkiye’de ilk defa Midas yatırım hesabında!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklına Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Midas'a Neden Güvenmeliyim?

Midas Menkul Değerler A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yetkilendirilen ve denetlenen bir aracı kurum; Midas uygulaması ise Midas Menkul Değerler A.Ş. partnerliğinde hizmet sunan bir yatırım uygulamasıdır. Diğer yatırım kuruluşlarında olduğu gibi düzenli olarak denetlenir ve belli regülasyonlar çerçevesinde hareket eder.

Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışı için 5 dakikanı ayırman yeterli! Hesap açılış sürecini tamamladığında bize ileteceğin bir adrese kurye ile Hesap Açılış Sözleşmeni ileteceğiz.

Midas yatırım hesabın ile dünyanın en büyük 2 borsası olan NASDAQ ile New York Stock Exchange (NYSE)’e ve Borsa İstanbul (BIST)’a dilediğin gibi yatırım yapabilirsin.