Aradığın Hisse Midas Yatırım Hesabında!

Şimdi Midas uygulamasını indir; Amerikan borsalarındaki ve Borsa İstanbul’daki şirketlere yatırım yapmaya hemen başla.

Ayrıca şirket hisselerine dair tüm fiyat hareketlerini takip edebilir, şirketlere ait finansal haberler ve temettü ödemeleri gibi tüm bilgileri kolayca inceleyebilirsin.

Neden Midas?

Ücretsiz Canlı Veri

Canlı piyasa verilerine anlık ve ücretsiz erişim imkanı Türkiye’de ilk defa Midas’ta!

Amerikan Hisseleri

Apple, Tesla, Amazon gibi dünyaca ünlü şirketlere Midas yatırım hesabı ile güvenle yatırım yapabilirsin. Tüm işlemlerini düşük işlem ücreti ile gerçekleştirebilirsin.

$500.000 Hesap Güvencesi

Yatırımlarının güvenliği her şeyden önemli! Bu sebeple Amerikan yatırım hesabına $500.000’a kadar SIPC hesap güvencesi sağlanmaktadır.

Borsa İstanbul (BIST)

Borsa İstanbul’da işlem gören Turkcell, Aselsan, Türk Hava Yolları gibi sevdiğin Türk şirketlerine Midas yatırım hesabı ile dilediğin gibi yatırım yapabilirsin!

 

Güncel Finansal Haberler ve İçerikler

Kaçırmak istemeyeceğin güncel finansal haberleri her gün senin için derliyoruz.

Parça Hisse

Bir hisseyi parçalara bölüp bütçene uygun miktarda almanı sağlayan “Parça Hisse” özelliği Türkiye’de ilk defa Midas yatırım hesabında!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklına Takılan Soruları Cevaplamak için Buradayız!

Midas'ı Güvenilir Kılan Yasal Sorumlulukları Neler?

Midas Menkul Değerler A.Ş., Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından yetkilendirilen ve denetlenen bir aracı kurum; Midas uygulaması ise Midas Menkul Değerler A.Ş. partnerliğinde hizmet sunan bir yatırım uygulamasıdır. Yani yatırım işlemleri Midas Menkul Değerler A.Ş. tarafından yapılır. Diğer yatırım kuruluşlarında olduğu gibi düzenli olarak denetlenir ve belli regülasyonlar çerçevesinde hareket eder.

Midas’ta hesap açabilmek için App Store’da veya Google Play’de yer alan Midas mobil uygulamasını indirmen gerekir. Mobil uygulamamızı indirdiğinde hesap açılışını kolayca tamamlayabilirsin.

Midas yatırım hesabın ile dünyanın en büyük 2 borsası olan NASDAQ ile New York Stock Exchange (NYSE)’e ve Borsa İstanbul (BIST)’a dilediğin gibi yatırım yapabilirsin.