Blog

Midas’tan haberler

Haziran 25, 2021
Midas’tan haberler

Midas’ta birbirinden heyecanlı yenilikler olmaya devam ediyor! Örneğin, Beta sürecinde geri bildirim alıp gerekli geliştirmeleri yapmamız konusunda bizim için son derece önemli olan bekleme listesi dönemi sona erdi.

Artık hiç beklemeden Midaslı olabilirsin.

Şimdi Midaslı olmak için sabırsızlıkla bekleyen on binlerce kişi kayıt işlemlerini tamamlayıp hiç beklemeden Midaslı olmanın ayrıcalığını yaşıyor.

Küçük meblağlarla yatırım yapmak isteyenler, hisse senedi fiyatı ne olursa olsun, dilediği adet veya tutarla dünyaca ünlü şirketlerin hikayelerine ortak oluyor.

Borsa İstanbul ile ilgili geliştirmelerimiz devam ediyor.

Beta süreci boyunca birbirinden değerli iyileştirme ve geliştirmeler yaptık ve hayata geçirdik. Ancak pek çok Midaslının büyük heyecanla beklediği Borsa İstanbul yatırımıyla ilgili güzel haberler vermek için biraz daha zamana ihtiyacımız var.

Çünkü Beta sürecinde sizlerden gelen geri bildirimleri değerlendirdik ve Borsa İstanbul’da kullanıcı deneyimini attıracak geliştirmeler yapmaya karar verdik. Bu süre zarfında sizlere daha kapsamlı ve nitelikli hizmet verebilmek adına yetkilerimizi de bir üst seviyeye çıkararak “kısmi yetkili” olmayı hedefliyoruz.

Borsa İstanbul’a yatırım yapmak konusunda sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor, güzel haberleri paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Önümüzdeki ay, gelişmeler doğrultusunda, Borsa İstanbul için öngördüğümüz tarihi sizinle paylaşmayı planlıyoruz.

Heyecanla beklenen limit emir özelliği şimdi Midas’ta!

Kendi belirlediğin limit fiyatından veya daha iyi bir fiyattan işlem yapmanı sağlayan limit emir özelliğiyle özgür yatırımın boyutları değişiyor. Alış ve satış limit emirleri vererek yatırımın üzerindeki kontrolünü arttırmaya ne dersin?

Alış emirleriyle, belirlediğin fiyattan ya da daha altından hisse alırken; satış emirleriyle, belirlediğin fiyattan ya da daha üstünden hisse satabilirsin. Detaylı bilgi için buraya tıkla.

Tüm öneri ve soruların için destek@getmidas.com adresinden bize her zaman ulaşabilirsin. Midas’ı seninle geliştirmek bizim için büyük bir keyif!

Sevgilerimizle,

Midas Takımı

Yeni nesil özgür yatırım deneyimi için Midas’ı App Store ya da Google Store’dan şimdi indir!

Benzer İçerikler

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti