Borsa Haberleri

Apple’ın Dokunmatik Mac’leri 2025’e Yetişebilir!

Ocak 12, 2023 • 1 dakika okuma süresi
Apple’ın Dokunmatik Mac’leri 2025’e Yetişebilir!

Dokunmatik ekranlı Mac’ler üzerinde çalışan Apple (AAPL), önemli bir geri dönüşe imza atarak bu bilgisayarları 2025’te piyasaya sürebilir.

● Bloomberg’in yaptığı haberde, teknoloji devindeki mühendislerin dokunmatik ekranlı ilk Mac bilgisayarlar üzerinde çalıştığı ve şirketin ilk etapta dokunmatik özellikli bir MacBook Pro modelini piyasaya sürebileceği bildirildi.

● iPhone ve Apple Watch başta olmak üzere Apple (AAPL) tarafından geliştirilen diğer cihazlarda dokunmatik ekran özelliği var. Apple (AAPL), mobil cihazlarda kişiye özel uyarlanmış ekran özelliğini 2024’te sunabilir.

● Yatırım kuruluşu Citi, çarşamba günü yaptığı açıklamada, dördüncü çeyrek PC verileri beklenenden düşük olsa da Apple (AAPL)’ın tüketicilerden gelen Mac talebinin sürmesi nedeniyle pazar payını artırmaya devam ettiğini söyledi.

Apple’ın Dokunmatik Mac’leri 2025’e Yetişebilir!

Bu sayfada yer alan haberler ve haberlerin içerdiği şirketler hakkındaki bilgiler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Kullanılan hisse işlem görselleri; hisse adı, fiyatı ve grafikleri de dahil temsilidir, yatırım tavsiyesi değildir.

Detaylı bilgi için: Midas Sorumluluk Beyanı

Bu yazı hazırlanırken faydalanılan kaynak: Seeking Alpha

Midas Bülten’e abone ol, finansal gündemi takip et.

Midas Uygulamasını İndirin

Parça Hisse

Ücretsiz Canlı Veri

1,5 USD İşlem Ücreti