Hesap Açılışı

Sözleşme Teslimatı

Sözleşme Hangi Firma ile Teslim Edilecek?

Midas üyelik işlemlerin "Kurye" aşamasına geldiğinde sözleşmen AGT / GELAL Kurye ile seçtiğin adrese teslim edilecektir.

Sözleşme Ne Zaman Teslim Edilir?

Midas'a kayıt için girdiğin bilgiler, ilgili ekiplerimiz tarafından titizlikle incelenir. Bilgi ve belgelerinin uygun bulunması halinde sözleşmen AGT / GELAL Kurye tarafından, adresine teslim edilir. Normal şartlarda kurye teslimatları İstanbul içi 1-3 iş günü, İstanbul dışı ortalama 3-5 iş günü sürmekte, AGT / GELAL Kurye tarafındaki yoğunluk nedeniyle beklenmedik gecikmeler yaşanabilmektedir. Ancak Midas olarak tüm gönderileri tek tek takip ettiğimizi bilmeni isteriz.

Sözleşmem Nerede?

Midas uygulamasını güncelleyip uygulama üzerinden kuryeni anlık takip edebilirsin.

Sözleşme İade Görünüyor Ne Yapmalıyım?

AGT / GELAL Kurye her gönderiyi 3 kez teslim etmeyi dener ve üçünde de teslimatı gerçekleştiremezse sözleşmeyi iade eder. Midas uygulamasında Kurye statüsün "İade" şeklinde görünüyorsa destek@getmidas.com adresine mail atarak yeniden kurye gönderim talebinde bulabilirsin.

Sözleşmemin Geleceği Adres’te Değişiklik Yapabilir miyim?

Kurye sözleşmeyi adresine ulaştırmadan önce seni aradığında, aynı şehir içinde farklı adrese teslimat talebini kuryene iletebilirsin. Eğer sözleşmenin farklı bir şehire gelmesini istiyorsan değişiklik talebini destek@getmidas.com adresine iletmelisin.

Başka sorularınız mı var?

Talep Gönder