Midas ile Amerika’nın en büyük 2 borsası olan NASDAQ ve New York Stock Exchange (NYSE)’te bulunan yaklaşık 10 bin hisse senedi ve yabancı borsa yatırım fonuna yatırım yapabilirsin.

🖥 📲 Midas ile NASDAQ’taki Tesla, Apple, Amazon, Nvidia ve Microsoft gibi dünyaca ünlü binlerce teknoloji şirketinin hissesine yatırım yapabilirsin.

🍔🥤 Aynı şekilde New York Borsasındaki Nike, Coca-Cola, Starbucks, McDonald’s ve Pfizer gibi binlerce dünya devine yatırım yapma imkanına sahip olursun.

  • Dilersen Midas’la temettü dağıtan şirketlere yatırım yapabilir, temettü dağıtıldığında bu tutarı Midas hesabında görebilirsin. Detaylı bilgi

🛢 Tüm bunların yanı sıra Midas’la yabancı borsa yatırım fonlarına da yatırım yapabilirsin. Bu fonlar aracılığıyla birden fazla şirkete, tek bir fonu satın alarak yatırım yapabileceğin gibi normal şartlarda ulaşamayacağın ham petrol ve doğal gaz gibi varlıklara da yatırım yapabilirsin.

🇹🇷 Geliştirmelerimiz tamamlandığında, Borsa İstanbul ile tüm Türk hisse senetlerine ve borsa yatırım fonlarına (BYF) erişim sağlayabileceksin.

 

Borsa İstanbul’a yatırım yapmak için heyecanla beklediğini biliyoruz. Aynı heyecanı paylaştığımızı bilmeni isteriz. 

Borsa İstanbul hakkında daha detaylı bilgi için: Midas ile Borsa İstanbul’da yatırım yapmak

 

Not: Midas ile henüz OTC (Borsa Dışı Piyasalar) piyasalarında işlem yapılamamaktadır.